امروز   دوشنبه   مورخ   28/خرداد/1397   ساعت 06:05
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : آذربایجان شرقی
تاریخ انتشار : 28/بهمن/1395
نویسنده :
تعداد بازدید : 625
کد خبر : 1000
امدادرسانی به حوادث جاده ای آذربایجان شرقی

امدادگران و نجاتگران  جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی به حادثه دیدگان سه حادثه جاده ای در چهارشنبه 27 بهمن امدادرسانی کردند.

 

به گزارش روابط عمومی استان آذربایجان شرقی، براثر برخورد دو دستگاه خودروی سمند و تيبا در جاده اهر- تبریز امدادگران به مصدومان این حادثه امدادرسانی کردند.

براسان این گزارش، حادثه ساعت ۲۰شب در کیلومتر ۸ محور اهر به تبريز "ورودی روستای وردين" دو دستگاه خودروی سمند و تيبا برخورد و باعث واژگونی تیبا شد که بلافاصله نجاتگران پایگاه امداد جاده ای زنجيربلاغی جمعیت هلال احمر شهرستان اهر به محل اعزام و اقدام به امدادرسانی به افراد گرفتار در حادثه کردند. هردو سرنشين مصدوم خودرو تیبا پس از انجام اقدامات اولیه جهت انتقال به مرکز درمانی تحویل همکاران اورژانس شد.

امداد رسانی به مصدومان برخورد شدید یک دستگاه تریلی با پیکان در جزیره اسلامی مابین گمیچی و سرای

نجاتگران پایگاه امدادجاده ای شهدای گمیچی جمعیت  هلال احمر اسکو به حادثه تصادف شدید یک دستگاه تریلی با پیکان درمحور تبریز – ارومیه " محدوده  جزیره اسلامی مابین گمیچی و سرای "امدادرسانی کردند.

بنابر این گزارش؛ بر اثر برخورد یک دستگاه تریلی با پیکان حد فاصل  گمیچی و روستای سرای بلافاصله نجاتگران پایگاه امدادجاده ای  شهدای گمیچی جمعیت هلال احمر اسکو به محل حادثه اعزام و پس از رها سازی، دو نفر  مصدومان حادثه را با آمبولانس های  هلال احمر اسکو و اورژانس  به بیمارستان امام خمینی ارومیه انتقال دادند.

 

بیمار اورژانسی از روستای نخود آباد هشترود به درمانگاه منتقل شد

نجاتگران پایگاه امداد جاده ای شهید ملک پور هشترود یک نفر بیمار اورژانسی را با کمک نیروهای راهداری از روستای نخود آباد به مرکز درمانی منتقل کردند، با تماس اورژانس هشترود مبنی بر نیاز فوری برای امداد به یک خانم جوان با درد شکم شدید مشکوک به آپاندیس در روستای نخود آباد از توابع شهرستان هشترود و مسدود بودن راه روستا بلافاصله نجاتگران پایگاه شهید ملک پور جمعیت هلال احمر هشترود به همراه عوامل اداره  راه و شهرسازی شهرستان هشترود به محل اعزام و طی یک عملیات سخت و طولانی موفق شدند خانم جوان را به درمانگاه بخش نظرکهریزی انتقال دهند.