امروز   شنبه   مورخ   01/ارديبهشت/1397   ساعت 02:18
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : آذربایجان شرقی
تاریخ انتشار : 23/دی/1395
نویسنده :
تعداد بازدید : 1152
کد خبر : 775
رونمایی از لگوی طرح خادم جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی/نقش بسیار موثرطرح خادم در آموزش های همگانی هلال احمر


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، در این مراسم سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت و نقش بسیار مهم ،طرح خادم گفت : جمعیت هلال احمر در راستای رسالت خود در حوزه آموزش همگانی اقدام به پیاده کردن طرح خادم می کند.


وی ادامه داد : طرح خادم طرح بالادستی جمعیت هلال احمر بوده و معاونت آموزش و پژوهش نوپا بوده و طرحهای نوپایی دارد.


کنعانی تصریح کرد: علی رغم مشکلات بودجه ای ، با تمام قوت طرح خادم را در استان پیاده خواهیم کرد واز روسای شعب می خواهیم با تمام ظرفیت خود نسبت به اجرای برنامه های خادم در سطح شعب اقدام کنند تا نتایج مثبتی از اجرای این طرح حاصل شود.


مدیر عامل استان خاطر نشان کرد: عملکرد شعب در حوزه طرح خادم ارزیابی و در ایام الله دهه فجر از شهرستان های برتر در طرح خادم تجلیل خواهد شد.


مراجعه حضوری به درب منازل 2 هزار خانوار در 6 شهرستان
مهندس مهدی رحیمی سرپرست معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان در تشریح طرح خادم گفت: در این طرح سعی خواهد شد، با شعار "هر خانواده یک آموزش دیده" در صد آمادگی خانواده ها در برابر مخاطرات را بالا ببریم .
وی افزود : در این طرح با روش های مختلف از قبیل مراجعه حضوری به درب منازل و طرح سولات مربوطه و اخذ جواب همراه با عملکرد لازم ،تولید انیمیشن،تولید اپلی کیشن،استفاده از فضای مجازی ،استفاده از شبکه های اجتماعی ،برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی ،استفاده از ظرفیت رسانه ملی و ... نسبت به اجرای طرح خادم اقدام خواهد شد.


رحیمی تاکید کرد : در این طرح روسای شعب به عنوان تسهیل گران طرح خادم مبادرت به آموزش داوطلبان طرح خادم بر اساس سهمیه اعلامی در هر شهرستان 5 نفر تسهیل گر خواهند کرد و از ظرفیت رهبران محلی و مدیران ارشد استفاده خواهد شد.


مهندس مهدی رحیمی سرپرست معاونت آموزش و پژوهش افزود : فاز اول طرح خادم "خانه به خانه " جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در ایام الله دهه فجر اجرا خواهد شد و در این طرح که بصورت پایلوت استانی در 6 شهرستان اجرا خواهد شد داوطلبان طرح خادم بصورت حضوری به 2هزار خانوار مراجعه و نسبت به تکمیل پرسشنامه و توجیه خانواده ها اقدام خواهند کرد.