امروز   دوشنبه   مورخ   31/تیر/1398   ساعت 05:47
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 15/بهمن/1395
نویسنده :
تعداد بازدید : 892
کد خبر : 901
امدادرسانی بی وقفه امدادگران هلال احمر در محور دماوند- تهران/ تلاش برای اسکان اضطراری هموطنان گرفتار در برف و کولاک این محور/ بازگشایی محور دماوند- تهران تا ساعتی دیگر
 

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر  با اشاره به اینکه امدادگران این جمعیت بی وقفه در حال امدادرسانی و اسکان اضطراری هموطنان گرفتار در محور دماوند- تهران هستند که به دلیل بارش برف و کولاک و برخورد دو دستگاه خودروی سنگین بسته شده است، گفت: این محور تا ساعتی دیگر باز می شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ مرتضی سلیمی با اعلام این خبر، افزود: محور دماوند-تهران و تهران-دماوند که به دلیل شرایط جوی برف و کولاک و برخورد دو دستگاه خودروی سنگین تریلی، بسته شده، تا ساعتی دیگر با کمک عوامل راهداری باز می شود.

سلیمی با بیان اینکه امدادگران هلال احمر در حال امدادرسانی و اسکان اضطراری به هموطنانی هستند که در این محور گرفتار شده اند، تاکید کرد: تمام تلاش امدادگران این است که در اسرع وقت مسافران این محور را در مدارس و مساجد اسکان دهند.

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به توزیع پتو، کنسروجات و دیگر بسته های غذایی میان در راه ماندگان، افزود: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران، معاون امداد و نجات استان و معاون عملیات سازمان امداد و نجات برای نظارت بر روند امدادرسانی به در راه ماندگان در این منطقه حضور دارند.

پایان پیام/