امروز   دوشنبه   مورخ   31/تیر/1398   ساعت 06:15
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 15/بهمن/1395
نویسنده :
تعداد بازدید : 1123
کد خبر : 903
امدادرسانی در حادثه واژگونی اتوبوس در محور ازنا – اراک/ رهاسازی مصدومان حادثه و انتقال 12 مصدوم به مراکز درمانی

سرپرست جمعیت هلال احمر استان لرستان با اعلام امدادرسانی امدادگران این جمعیت در حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور ازنا-اراک، گفت: 12تن از مصدومان این حادثه پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط عوامل امدادی جمعیت هلال  احمر به مراکز درمانی منتقل شدند و 2 نفر نیز با استفاده ست هیدرولیک نجات رهاسازی شدند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان؛ صارم رضایی ضمن اعلام این خبر افزود: ساعت 1:55 بامدادامروز 15 بهمن ماه، یک مورد واژگونی اتوبوس در کیلومتر 32 محور ازنا –اراک به مرکز کنترل و هماهنکی عملیات (112) اعلام شد که بلافاصله 4 تیم عملیاتی متشکل از 12 امدادگر و نجاتگربه محل حادثه اعزام شدند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان گفت: بارش شدید و لغزندگی مسیر، سرعت امدادرسانی را دچار اختلال می کرد اما عوامل و تیم های امدادی مستقر در نزدیک ترین پایگاه امداد ونجات جاده ای در سریع ترین زمان ممکن، به محل حادثه رسیده و عملیات امدادرسانی را آغاز کردند.

وی اضافه کرد: دراین حادثه 22 نفر از سرنشینان اتوبوس مصدوم شدند که 12 تن از مصدومان پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط عوامل امدادی جمعیت هلال  احمر به مراکز درمانی منتقل شده و 2 نفر نیز با استفاده ست هیدرولیک نجات رهاسازی شدند.