امروز   پنج شنبه   مورخ   31/خرداد/1397   ساعت 01:18
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 28/بهمن/1395
نویسنده :
تعداد بازدید : 630
کد خبر : 997
رئیس و معاون عملیات سازمان امداد و نجات در مناطق سیل‌زده فارس و کرمان/ رسیدگی و نظارت بر نحوه پاسخگویی به نیازهای مردم مناطق سیل‌زه

رئیس سازمان امداد و نجات و معاون عملیات این سازمان به منظور رسیدگی به نیازهای مردم مناطق سیل زده و نظارت بر نحوه خدمت رسانی به هموطنان در این مناطق هم اکنون در فارس و کرمان به سر می‌برند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به منظور بازدید از مناطق تحت تاثیر سیل و آب گرفتگی در استان فارس از روز گذشته به این استان سفر کرده و از این مناطق و همچنین انبارهای امدادی استان بازدید کرده است.
شاهین فتحی، معاون عملیات سازمان امداد و نجات هم به منظور ارزیابی نحوه امدادرسانی به هموطنان در مناطق تحت تاثیر بارش های اخیر و بازدید از انبارهای امدادی استان، به کرمان سفر کرده است.
به دنبال هشدارهای هواشناسی مبنی بر افزایش بارش ها در استان های کشور، از هفته گذشته و به دستور دبیرکل جمعیت هلال‌احمر، امدادگران و پایگاه های این جمعیت در استان های جنوبی و جنوب غربی به منظور خدمت رسانی بهتر به هموطنان در آماده باش کامل هستند.