امروز   پنج شنبه   مورخ   31/خرداد/1397   ساعت 01:19
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 28/بهمن/1395
نویسنده :
تعداد بازدید : 535
کد خبر : 999
وعده تامین منابع مالی مورد نیاز هلال احمر استان از سوی استانداری/هلال‌احمر بازوی توانمند استانداری‌ها

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در سفر به استان فارس با معاون هماهنگی امور عمرانی و معاون توسعه منابع انسانی و امور اقتصادی استانداری فارس دیدار کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، مرتضی سلیمی در دیدار با مهندس رضائیان؛ معاون امور عمرانی استاندار و دکتر رحمانی؛ معاون توسعه منابع انسانی و امور اقتصادی استاندار فارس گفت:6 محل برای اسکان اضطاری سیل‌زگان در فسا در نظر گرفته شده تا ساکنان 4 روستای این شهرستان به این محل منتقل شود.
وی با اشاره به بازدیدهای خود از مناطق تحت تاثیر سیل و آب‌گرفتگی در استان فارس، اظهار کرد: همچنین در جهرم نیز ساکنین 4 روستا تخلیه و در محل های اسکان اضطراری از جمله مدارس و اماکن ورزشی استقرار داده شده‌اند.
سلیمی با اشاره به اینکه بر اساس برنامه ریزی ها انبارهای امدادی استان از دو هفته قبل تجهیز شده بود، افزود: به علاوه با توجه به نیاز مناطق سیل‌زده؛ شب گذشته، انبارها به 30 هزار قوطی کنسرو مجهز شد و در این زمینه هماهنگی بسیار خوبی میان مسئولان استانی و هلال‌احمر وجود داشت.
مهندس رضائیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار فارس هم در این دیدار با تشکر از زحمات بی‌شائبه امدادگران در استان فارس، گفت: هلال‌احمر قطعا بازوی توانمندی برای استانداری است و جا دارد در این زمینه از خدمات هلال‌احمر در این زمینه تشکر کرد.
وی با اشاره به اینکه استانداری فارس برای کمک به هلال‌احمر از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد، افزود: در این زمینه برای تامین منابع مالی هلال احمر از محل ماده 10 و 12 قول همکاری مساعد می دهیم.