امروز   پنج شنبه   مورخ   22/آذر/1397   ساعت 11:42
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در حکمی حبیب درگاهی را به عنوان سرپرست معاونت منابع انسانی و پشتیبانی سازمان امداد و نجات منصوب کرد.

رئیس جمهور: امداد و نجات در زلزله کرمانشاه بسیار خوب بود و مردم از روند کلی آن رضایت داشتند

رئیس‌ جمهور در جلسه هیات دولت، گزارش اقدامات انجام شده در روند امداد و نجات، اسکان موقت و بازسازی واحدهای زلزله زده در استان کرمانشاه را بسیار دلگرم‌ کننده خواند و کمک ۶۷ میلیارد تومانی مردم به هلال احمر در این حادثه را ارزشمند توصیف کرد.

تمدید پویش تهیه و توزیع ٢٠ هزار بسته غذایی برای مادران شیرده و کم بضاعت تا شب یلدا

رئیس سازمان امداد و نجات از تمدید پویش تهیه و توزیع ٢٠هزار بسته غذایی برای مادران و شیرده و کم بضاعت با همکاری جمعیت هلال احمر، فروشگاه رفاه و یونیسف تا شب یلدا خبر داد.

هلال احمر؛ میزبان پنجمین نشست مدیران کل حوزه‌های وزارتی و روسای سازمان‌ها

پنجمین نشست مدیران کل حوزه های وزارتی و روسای سازمان ها در دولت تدبیر و امید پنجشنبه ٢۶ مهرماه به میزبانی جمعیت هلال احمر در سازمان امداد و نجات برگزار شد.

خدمت‌رسانی به بیش از ٣ هزار نفر گرفتار در سیلاب و آب‌گرفتگی ١٠ استان

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: امدادگران هلال احمر در ۵ روز گذشته به سه هزار و ۸۸ نفر امدادرسانی کردند.

سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر ایران بهترین الگو برای صلیب سرخ دیگر کشورها

رئیس صلیب سرخ چین و نایب رئیس فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر به همراه کارشناس بخش سازمان‌های بین‌المللی و ارتباطات خارجی صلیب سرخ از بخش های مختلف سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر بازدید کردند.

ریالی از کمک‌‌های مردمی برای زلزله کرمانشاه، در مسیر خدمات امدادی هزینه نشد

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: از همان ابتدای دریافت کمک‌های مردمی برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه تصمیم گرفتیم تا ریالی از کمک‌های مردمی در مسیر خدمات امدادی هلال احمر مصرف نشود و مستقیم در اختیار آسیب‌دیدگان قرار گیرد.

استقبال از طرح “نذر آب” هلال احمر ایران در دهمین کنفرانس آسیا- اقیانوسیه

گزارش اجرای طرح “نذر آب” جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران روز گذشته در دهمین کنفرانس جمعیت های ملی هلال احمر و صلیب سرخ منطقه آسیا-اقیانوسیه، مورد استقبال نمایندگان جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر قرار گرفت.

۸٠ مربی تیم آنست در نخستین تمرین مشترک با صلیب‌سرخ آلمان

رئیس مرکز آموزش و نگهداری سگ‌های زنده‌‌یاب سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام برگزاری نخستین تمرین مشترک تیم آنست هلال‌احمر ایران با صلیب‌سرخ آلمان، گفت: بر این اساس ۸٠ مربی تیم آنست به همراه سگ‌های جست‌وجو و نجات خود برای ارائه خدمات امدادی به هموطنان در محیط‌های بسته چون مترو آموزش می‌بینند.

آغاز طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر از فردا

رئس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آغاز اجرای طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر از فردا خبر داد و اظهارداشت: این طرح به مدت ۹۲ روز و با به‌کار گیری ۴ هزار و ۴۲۵ نفر روز نیروی عملیاتی اجرا خواهد شد.

تجدید میثاق با آرمان‌های امام و شهداء

سرخط اخبار ستاد

IMAGE

رئس سازمان امداد و نجات از آغاز اجرای طرح امداد و نجات زمستانه از فردا خبر داد و اظهارداشت:

21 آذر 1397


آغاز طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر از فردا


 آغاز طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر از فردا   رئس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آغاز اجرای طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر از فردا خبر داد و اظهارداشت: این طرح به مدت ۹۲ روز و با به‌کار گیری ۴ هزار و ۴۲۵ نفر روز نیروی...

IMAGE

برنامه‌ریزی هلال احمر برای خدمتی هماهنگ و یکپارچه در ایام نوروز ۹۸

20 آذر 1397


نخستین جلسه طرح ملی خدمات نوروزی ۹۸ هلال احمر در سازمان امداد و نجات برگزار شد.


  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ نخستین جلسه دبیرخانه طرح ملی خدمات نوروزی سال ۹۸ هلال احمر با توجه به دستور رئیس جمعیت و با عنایت به مصوبه یکصد و دوازدهمین جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر مبنی بر تشکیل دبیرخانه طرح ملی خدمات...

IMAGE

رئیس صلیب سرخ چین و نایب رئیس فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر

19 آذر 1397


سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر ایران بهترین الگو برای صلیب سرخ دیگر کشورها


  سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر ایران بهترین الگو برای صلیب سرخ دیگر کشورها رئیس صلیب سرخ چین و نایب رئیس فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر به همراه کارشناس بخش سازمان‌های بین‌المللی و ارتباطات خارجی صلیب سرخ از بخش های...

IMAGE

رئیس سازمان امداد و نجات با اعلام گزارش سیل و آبگرفتگی در هشت استان کشور، اظهارداشت:

18 آذر 1397


۸ استان متاثر از سیل و آبگرفتگی


۸ استان متاثر از سیل و آبگرفتگی رئیس سازمان امداد و نجات با اعلام گزارش سیل و آبگرفتگی در هشت استان  کشور، اظهارداشت: ۲ هزارتن از هموطنان در مناطق متاثر از سیل در ۴روز گذشته خدمات امدادی دریافت کردند. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر،...

IMAGE

یک شبانه‌روز با امدادگران کوهستان

17 آذر 1397


پیوندی: امدادگران کوهستان هلال‌احمر در دنیا بی‌نظیرند


یک شبانه‌روز با امدادگران کوهستان پیوندی: امدادگران کوهستان هلال‌احمر در دنیا بی‌نظیرند رئیس جمعیت هلال احمر با حضور در پایگاه امداد کوهستان کلکچال یک شب را در جمعی بسیار دوستانه میهمان امدادگران کوهستان هلال احمر بود و پای درد دل‌های آنها...

IMAGE

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد:

17 آذر 1397


۲ کوهنورد گم‌شده در کن پیدا شدند


  ۲ کوهنورد گم‌شده در کن پیدا شدند   رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: ۲ کوهنورد گم شده توسط تیم واکنش سریع ‌( ۱۵تن) که صبح امروز برای جست و جو و نجات رفته بودند نجات یافتند، حال عمومی این ۲تن مساعد است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی...


تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

لجستیک