امروز   سه شنبه   مورخ   28/اسفند/1397   ساعت 05:02
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 25/ارديبهشت/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 721
کد خبر : 2898
عضویت داوطلبانه فرماندار ایلام به هلال احمر

فرماندار ایلام به عضویت داوطلبانه هلال احمر در آمد

جمعی از کارکنان جمعیت هلال احمر ایلام با فرماندار ایلام دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، جمعی از کارکنان جمعیت هلال احمر استان ایلام به مناسبت هفته هلال احمر با فرماندار ایلام دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار ایلام ضمن تبریک هفته هلال احمر بیان کرد: همه عزیزانی که در هلال احمر کار می کنند دوستانی دلسوز و با کمترین توقع و بهترین خدمات به مردم ، شایسته ترین اقدامات و نیکو ترین کارها را برای مردم انجام می دهند.

وی با اشاره به اینکه هلال احمر عملکرد بسیار خوب و مثبتی دارد بیان کرد: یکی از دستگاه هایی که همراهی و همکاری بسیار خوبی با فرمانداری داشته هلال احمر بوده و خوشبختانه تعامل خوبی با هم داریم و از عملکرد، پیگیری و هماهنگی که هلال احمر با فرمانداری دارد راضی و خشنودم .

معروف بسطامی با بیان اینکه اولین کسانی که در صحنه حوادث حضور پیدا می کنند نیروهای هلال احمر بوده، گفت: نیروهای هلال احمر در سخت ترین شرایط حضور داشته اند و به افراد مصدوم دیده کمک رسانی می کند، خدماتشان را ارج می نهیم و از خداوند متعال می خواهیم که در این عرصه موفق باشند.

بسطامی از امکانات بسیار خوبی که هلال احمر در اختیار دارد ابراز خوشحالی کرد و گفت: طی بازدید هایی که از پایگاه های امداد و نجات و پست های ایمنی و سلامت نوروزی همچنین کمپین نه به تصادفات جاده ایی داشتیم  خوشبختانه نیروها پای کار بودند و امکاناتی که مورد نیاز بوده در محل وجود داشت.

فرماندار ایلام گفت: با توجه به اینکه امسال خوشبختانه بارش های خوبی داشتیم و پوشش جنگلی و گیاهی، پوشش مناسبی است، نیاز داریم هلال احمر در حوادث و سوانح پیشگام باشد.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ایلام با بیان اینکه فرماندار ایلام با برنامه های هلال احمر نا آشنا نیستند و همیشه همراه و همیار هلال احمر بوده اند گفت:در کارهایی که هلال احمر در بعضی زمینه ها گیر می کند نیازمند این هستیم که مسئولین کمک مان کنند و از فکر و توان اجرایی آنها استفاده کنیم.

معصومه شاهماری  با اشاره به اینکه نیروهای توانمندی در مجموعه فرمانداری و وزارت کشور  حضور دارند اظهار کرد: انتظار داریم هلال احمر را همراهی کنید و اگر جاهایی وجود دارد که کم کاری کردیم یا نقاط ضعفی وجود دارد با پیشنهادات ارزنده شما مسئولین آنها را تبدیل به قوت می کنیم.

شاهماری با بیان اینکه همکاری دو طرفه خوبی داشته باشیم افزود: انشالله بتوانیم با هم دیگر کارهای خوب و ماندگاری در این مدت که در خدمت مردم شریف استان هستیم انجام بدهیم.

تنظیم کننده خبر :

یونس میرزایی کارشناس روابط عمومی استان ایلام