امروز   سه شنبه   مورخ   31/ارديبهشت/1398   ساعت 05:24
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 19/خرداد/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 578
کد خبر : 2985
تیم‌های آفرود بم درمنطقه همراه با تیم‌های امدادی

همراهی تیم های آفرود شهرستان بم با جمعیت هلال احمر در جست‌وجوی امیرحسین 8ساله

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان از ورود تیم‌های آفرود شهرستان بم به منطقه جهت ادامه عملیات جست‌وجو همراه با تیم‌های امدادی جمعیت هلال‌احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح با اشاره به ادامه عملیات جست‌وجو برای پیدا کردن امیرحسین ۸ ساله، گفت: در حال حاضر ۱۱ تیم امدادی هلال‌احمر متشکل از تیم‌های امداد و نجات کوهستان، آنست، واکنش سریع و همچنین نیروهای محلی کوهستان در منطقه حضور دارند و جست‌وجوی در روستا به روستا ادامه دارد.

وی با بیان اینکه "صبح روز گذشته با حضور فرماندار و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جلسه‌ای برگزار شد تا روند جست‌وجوها تشریح شود"، ادامه داد: صبح روز شنبه هم جلسه شورای تامین تشکیل می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر کرمان تاکید کرد: از صبح روز گذشته روند جست‌وجوهای تیم‌های امدادی جمعیت هلال‌احمر به صورت تلفنی به سرپرست استانداری، معاون عمرانی استانداری، مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان و همچنین مدیرکل امنیتی استان اعلام شده است.

وی به ورود تیم‌های آفرود شهرستان بم به منطقه مفقود شدن کودک ۸ ساله منوجانی اشاره کرد و افزود: تیم آفرود از شرق استان وارد منطقه نودژ منوجان شده و عملیات جست‌وجو وجب به وجب توسط این تیم‌ها انجام می‌شود.

لازم به ذکر است؛ تیم‌های امدادی جمعیت هلال‌احمر استان کرمان از ۷ خردادماه تاکنون طی سه عملیات مجزا نسبت به جست‌وجوی کودک در سراسر منطقه به صورت زمینی و هوایی در حال جستجو و نجات هستند.