امروز   چهارشنبه   مورخ   12/مهر/1402   ساعت 17:31
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 28/تیر/1399
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 20518
کد خبر : 5004
امدادرسانی نجاتگران یزد به 12 تن حادثه دیده

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8812&_part=3&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد خبر داد:

حضور نجاتگران هلال احمر در 9 عملیات امدادی در هفته گذشته / نجاتگران استان یزد به 12 تن حادثه دیده امدادرسانی کردند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از امدادرسانی نجاتگران استان یزد  به 12 حادثه دیده در هفته گذشته خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از انجام 9   عملیات امدادی در هفته گذشته از سوی نجاتگران هلال احمر استان یزد خبر داد واظهار داشت:  این عملیات ها شامل 2 عملیات جاده ای، 1 مورد خدمات شهری ، 4 مورد خدمات حضوری ، 1 مورد عملیات صنعتی و کارگاهی  و 1 مورد عملیات کوهستان میباشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد مجموع حادثه دیدگان را 12 نفر اعلام کرد که در مجموع 4 نفر از این افراد در حوادث جاده‌ای، 5 نفر در خدمات حضوری، 1 نفر در خدمات شهری، 1 نفر در عملیات صنعتی و کارگاهی و یک نفر در عملیات کوهستان از خدمات هلال احمر بهره مند شدند.

حرازی زاده گفت : 31 نفر از نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر استان در قالب 9  تیم به همراه 4 دستگاه آمبولانس در عملیات‌های امدادی حضور یافتند و نسبت به اجرای 2 مورد عملیات رها سازی با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی به خدمت رسانی به حادثه دیدگان پرداختند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان  میانگین زمان حضور نجاتگران جمعیت هلال احمر استان در صحنه ( از اطلاع تا حضور در صحنه ) را 12 دقیقه و همچنین مدت زمان آغاز تا پایان عملیات را یک ساعت و 47 دقیقه و 30 ثانیه اعلام کرد.

وی خاطرنشان کرد: کلیه پایگاه‌ها در تمام شعب هلال احمر استان آمادگی کامل جهت اسکان اضطراری در راه ماندگان را در محور‌های مواصلاتی استان دارند و شماره ۱۱۲نیز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به هموطنان در سطح استان خواهد بود